Wysyłka i dostawa


Czas dostarczenia przesyłki


Gdy tylko przygotujemy Twoje zamówienie do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Dostawa zamówienia trwa od 1 do 3 dni roboczych. Po opuszczeniu magazynu dostawa zajmuje od 1 do 3 dni roboczych. Kurierzy dostarczają przesyłki  w godz. 8-17 (od poniedziałku do piątku).


Niedostarczona lub nieodebrana paczka


W sytuacji kiedy zamówienie nie zostało dostarczone z winy kuriera bądź z powodu nieobecności osoby odbierającej paczkę, nie oznacza to jeszcze, że została ona odesłana z powrotem do 123DrukujTy. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier pozostawia awizo i podejmuje kolejną próbę dostarczenia w dniu następnym. W przypadku jej niepowodzenia paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd dopiero zostaje odesłana do 123DrukujTy.

Jeśli czekasz na swoje zamówienie już parę dni roboczych, a kurier w dalszym ciągu się nie skontaktował w sprawie dostarczenia przesyłki, nie zwlekaj! Jak najszybciej daj nam o tym znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a ewentualnie zlecić jej poszukiwanie.

 

Śledzenie przesyłki


Po przekazaniu kurierowi przesyłki uruchomiona zostaje funkcja jej śledzenia. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

 

Otrzymałeś uszkodzoną przesyłkę. Co zrobić?


Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone. Jeśli otrzymałeś paczkę w złym stanie, jeśli opakowanie jest naruszone lub uszkodzone prosimy sporządź koniecznie protokół uszkodzeń bezpośrednio przy kurierze. Wykonaj dokumentację zdjęciową, która ułatwi proces reklamacyjny. Napisz również do nas e-maila na adres Office@123DrukujTy.pl podając swój identyfikator zamówienia.